Робота Вінниця: Ресторанний бізнес, кулінарія - вакансії, Робота в Вінниці. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Ресторанний бізнес, кулінарія.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

Вакансії в Вінниці / Вакансії в Вінниці / Вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія, Вінниця

На 01.04.2020 в нашій базі:  65 вакансій,   9213 резюме

Робота в Вінниці в рубриці Ресторанний бізнес, кулінаріяНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Ресторанний бізнес, кулінарія в Вінниці. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Ресторанний бізнес, кулінарія»).


По вашому запиту знайдено: 310 вакансій
 • Вакансія: Пекарь-мастер

  ЧП Карлина Ольга Викторовна

  Пекарня в Василькове приглашает в свою дружную команду пекарей дожжевого теста.

  Требования ; Активная жизненная позиция, коммуникабельность, целеустремленность. Желание работать и развиваться.

  Мы предлагаем ; Своевременная выплата ЗП (95000-12000 +%)

  ...

 • Вакансія: Офіціант

  Пропоную Роботу

  Офіціант. Клуб здорових задоволень "5 елемент" (Київ) надає послуги преміум-класу в області фітнесу та відпочинку оголошує конкурс на посади. З/п стабільна, достойна....
 • Присоединяйтесь к Команде Sushi 24, мы делаем жизнь вкуснее!

  Предлагаем:

  • место работы: Киев, метро Позняки, Контактовая площадь
  • график: гибкий, смена 12 часов, от 15 до 24 смен в месяц (по Вашему желанию)
  • стабильный доход, своевременная оплата 2 раза в месяц
  • ЗП: от 850 грн./смена.

  Ждем от Вас:

  • возраст от 19 до 4...
 • В связи с открытием доставки суши приглашаем на работу мотокурьеров/велокурьеров со своим скутером(мопедом) или велосипедом!

  Опыт работы не обязателен.

  Основные обязанности:

  - своевременная и качественная доставка заказов;

  Мы предлагаем:

  - гибкий график работы;

  - почасовая ставка + чаевые;

  - своевременная выплата ставки 2 раза в мес...

 • Вакансія: Пекарі-кондитери

  Панини траттория

  пекарі-кондитери на виробництво з ДР та без ДР, навчання. Повна зайнятість. Денні та нічні зміни. З/п 15000-18000 грн, проживання, харчування. Київська область, село Бородянка. ...
 • Работа в Болгарии на море!


  Вашему вниманию лицензированная компания "Onе Company V" LTD предлагает официальное трудоустройство для летнего сезона на побережье Болгарии.

  Поскольку Болгария не входит в Шенген-зону, уехать можно не дожидаясь одобрения визы, имея при этом всего лишь биометрический паспорт.

  Имеется достаточное количество вакансий, п...

 • Сборщики сэндвичей (сборщики бутербродов) требуются на постоянную работу.

  На дневную/ночную смену. Обучение, питание. Жел. мужчины 18-40 лет.

  Желание работать и зарабатывать,порядочность, ответственность, чистоплотность.

  Район Оболонь.

  З/п:13000-15000 грн.


  ...
 • Поскольку Болгария не входит в Шенген-зону, уехать можно не дожидаясь одобрения визы, имея при этом всего лишь биометрический паспорт.


  Имеется достаточное количество вакансий, при этом знание языков не обязательное (однако приветствуется). Начало работы: середина апреля – начало мая (также есть возможность и на июнь месяц).


  Работа отлично подойдет д...

 • Вакансія: Пекарі

  МегаМаркет НИВКИ супермаркет

  Пекарів запрошує на постійну роботу "МегаМаркет" (Ходосівка). Пропонуємо: офіційне працевлаштування, безкоштовний фірмовий одяг та обід, гідно оплачувану відпустку, гарантовану та своєчасну з/п, можливість часткової зайнятості для студентів. Розвозка для працівників від ст.м "Видубичі", Київська обл., Києво-Святошинський р-н....
 • Вакансія: Пекар

  МегаМаркет НИВКИ супермаркет

  Пекаря запрошує на постійну роботу "МегаМаркет Нивки". Пропонуємо: офіційне працевлаштування, безкоштовний фірмовий одяг та обід, гідно оплачувану відпустку, гарантовану та своєчасну можливість часткової зайнятості для студентів....

Пошук роботи в Вінниці: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Вінниці. Пошук роботи в Вінниці за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Ресторанний бізнес, кулінарія з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Вінниця і вакансії Вінниці на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: