Робота Вінниця: Наука, освіта, переклади - вакансії, Робота в Вінниці. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Наука, освіта, переклади.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

Вакансії в Вінниці / Вакансії в Вінниці / Вакансії Наука, освіта, переклади, Вінниця

На 27.05.2020 в нашій базі:  0 вакансій,   2385 резюме

Робота в Вінниці в рубриці Наука, освіта, перекладиНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Наука, освіта, переклади в Вінниці. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Наука, освіта, переклади»).


По вашому запиту знайдено: 12 вакансій
 • Требования:

  — Знание немецкого/английского (не ниже Intermediate).

  — В идеале знание немецкого.и английского

  — Желание работать, усовершенствоваться и зарабатывать.

  — Ответственность, целеустремленность.

  Условия работы:

  — Полная/частичная занятость.

  — Гибкий график.

  Обязанности:

  — Ведение переписки, онлайн-перепис...

 • В международное брачное агентство на постоянную работу требуются сотрудники — переводчики со средним и выше знанием английского языка для письменных переводов.

  Преимущество отдается кандидатам с опытом работы в брачных агентствах.

  Мы предоставляем бесплатное обучение и возможность карьерного роста для всех сотрудников нашего агентства. Прозрачная система подсчет...

 • Требования:


  Требуются ПЕРЕВОДЧИКИ в успешное брачное агентство с опытом работы или без опыта (обучаем).

  Работаем преимущественно с переводом и написанием писем. Интересуют только ответственные люди, готовые самоусовершенствоваться, обучаться (при необходимости) и работать на результат!

  Мы предлагаем:

  - прозрачный...

 • Вакансія: Перекладач іспанської

  EuropeTrans, центр переводов

  Центр перекладів шукає перекладачів для виконання письмових перекладів. Надсилайте свої резюме на job@europe-trans.net.

  ...
 • ZONE3000 is an international IT company that provides domain name registration, web hosting services and SSL certificates. We work with Namecheap, which is included in the Top-3 best domain name registrars. We have been trusted by more than 6 million customers all over the world for more than 20 years. Now we register about 700 domain names per hour, which is proven by more ...

 • Вакансія: Переводчик английского языка

  LoveIs, международное брачное агенство

  Требуются переводчики: -в/о или неоконченное,знание английского языка (средн. уровень),общительность, коммуникабельность, пунктуальность,желание работать,активная жизненная позиция,умение работать в команде - знание ПК, e-mail, internet (на уровне пользователя),грамотность русского языка,навыки перевода .

  Обязанности: - ведение он-лайн переписки с клиентами компании,п...

 • Вакансія: Помічник вихователя

  Детский развивающий центр "Вінні"

  Приватний дитячий садок оголошує про відкриття вакансії на посаду помічника вихователя.

  Вимоги:

  • Любов до дітей, бажання працювати з дітьми;

  • Комунікабельність, позитивність, активна життєва позиція, спрямована на результат;

  • Старанність, акуратність, відповідальність, ініціативність, пунктуальність, стресостійкість;

  • Грамотна російська та у...

 • Вакансія: Вихователь в приватний дитячий садок

  Детский развивающий центр "Вінні"

  Якщо Ви хочете цікаву роботу, яка пов'язана з розвитком і навчанням дітей дошкільного віку, то Вам саме до нас — в молодий та дружній колектив дитячого центру та приватного садочка «Вінні» у Вишгороді. Нам потрібен творчий, креативний, професійний вихователь, який готовий зростати та вдосконалюватися.

  Основні вимоги:• Любов до дітей;• Досвід роботи з дітьми від 1 ...

 • В связи с расширением агентству требуются сотрудники со знанием английского языка для удаленной работы. От вас: уровень владения языком Intermediate и выше, постоянный доступ к интернету через ПК или ноутбук, усидчивость, ответственность, умение мыслить нестандартно, способность быстро принимать решения, готовность уделять работе не менее 4 ч в день. От нас: обучение, техпод...

 • В успешное брачное агентство на постоянную работу требуются переводчики для ведения переписки на сайтах. Нам нужен человек, способный мыслить креативно, искать нестандартный подход к каждому клиенту, заинтересованный не только в хорошем заработке, но и в реальной помощи в создании семейных пар. Мы предлагаем максимально комфортные условия работы. Нам не важно будете вы работат...

Пошук роботи в Вінниці: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Вінниці. Пошук роботи в Вінниці за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Наука, освіта, переклади з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Вінниця і вакансії Вінниці на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: