Робота Вінниця: Виробництво - вакансії, Робота в Вінниці. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Виробництво.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

Вакансії в Вінниці / Вакансії в Вінниці / Вакансії Виробництво, Вінниця

На 11.07.2020 в нашій базі:  80 вакансій,   1016 резюме

Робота в Вінниці в рубриці ВиробництвоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Виробництво в Вінниці. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Виробництво»).


По вашому запиту знайдено: 903 вакансій
 • Вакансія: Главный механик

  Харківський міський центр зайнятості

  Государственному предприятию на постоянную работу требуется главный механик

  Требования:

  • Высшее профессиональное (техническое) образование и опыт работы по специальности на инженерно-технических должностях аналогичного профиля.

  Обязанности:

  • Обеспечивает безаварийную и надежную работу всех видов оборудования, их правильную экспл...
 • Державне підприємство запрошує на постійну роботу електромонтера з ремонту та монтажу кабельних ліній

  Вимоги:

  • професійно-технічна освіта;
  • досвід роботи від 1-го року

  Обов`язки:

  • прокладка кабелів
  • здійснення ремонтних робіт

  Умови:


  Пошук роботи в Вінниці: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Вінниці. Пошук роботи в Вінниці за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Виробництво з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Вінниця і вакансії Вінниці на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: