Робота Вінниця: Виробництво - вакансії, Робота в Вінниці. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Виробництво.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

Вакансії в Вінниці / Вакансії в Вінниці / Вакансії Виробництво, Вінниця

На 17.01.2021 в нашій базі:  84 вакансій,   1291 резюме

Робота в Вінниці в рубриці ВиробництвоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Виробництво в Вінниці. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Виробництво»).


По вашому запиту знайдено: 737 вакансій
 • Требования:

  Обязанности:

  Условия: Завод по производству фар, зеркал, диодов - Magna, Нове Место над Вагом, Словакия - ВНЖ на 2 года.

  Мужчины, женщины, семейные пары до 50 лет.

  Неконвеерное производство, работы в 3 смены по 8 часов ( основных) + доп. часы.

  До получения ВНЖ оплата - 3,30 евро/час, после - 3,9 евро/час.

  Работа не сложна...

 • На производство БАДов требуется помощник кладовщика/разнорабочий с опытом работы на складе, без вредных привычек. Обязанности: всесторонняя помощь на складе. Возможны физические нагрузки. График пятидневка с 8:45 до 17:15. Хорошие условия труда, соцпакет, доставка сотрудников корпоративными микроавтобусами....
 • Вакансія: Технолог - конструктор мебельного цеха

  Екатеринославские мебельные мастерские

  ЕММ компания 1 в Украине по изготовлению ортопедических матрасов и аксессуаров для сна идущая в ногу с европейскими тенденциями и нормами качества. В связи с открытием нового мебельного направления приглашает на работу Технолога-конструктора мебельного цеха.


  Основные требования:


  Пошук роботи в Вінниці: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Вінниці. Пошук роботи в Вінниці за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Виробництво з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Вінниця і вакансії Вінниці на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: