Вакансія Інженер АСУ ТП (до Хорватії), Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Інженер АСУ ТП (до Хорватії) («Глобал Стіл Інжинірінг»). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії Виробництво / Інженер АСУ ТП (до Хорватії)

На 14.04.2024 в нашій базі:  341 вакансій,   1766 резюме

Вакансія: Інженер АСУ ТП (до Хорватії) (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:90000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>«GSE» — європейська компанія, що спеціалізується на пуско-наладці, програмуванні та підтримці автоматизації виробничих процесів на промислових та автомобільних підприємствах. Шукаємо на постійну роботу спеціалістів АСУ ТП до Хорватії.</p> <p></p> <p><strong>Своєму новому Колезі ми пропонуємо:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>високу заробітну плату (договірна), виплата 2 рази на місяць;</li></ul><ul><li><strong>НАДАЄМО ТА ОПЛАЧУЄМО ЖИТЛО, ОПЛАЧУЄМО ПРОЇЗД (можна переїхати разом з родиною)</strong>;</li></ul><ul><li>допомогу та підтримку з боку професійних колег;</li></ul><ul><li>професійний розвиток, роботу на європейських об`єктах;</li></ul><ul><li>дружній, позитивний колектив.</li></ul><p><strong>Необхідні навички:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>Знання англійської мови (розмовна), вітається знання німецької мови;</li><li>Досвід роботи інженером АСУ ТП на промислових об`єктах від 2-х років;</li><li>Досвід роботи з контролерами Siemens, Tia Portal, Schneider.<br /></li></ul><p><strong>Посадові обов’язки:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>Пуско-налагодження, програмування контролерів на європейських об`єктах.</li></ul><p>Наші контакти: .... (є Telegram)</p> <p>Надсилайте Ваше резюме на електронну адресу:

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Кондитер-формувальник ТОВ «Дніпровський хлібоко... 13500 грн.
Укладальник-пакувальник ТОВ «Дніпровський хлібоко... 12000 грн.
Комірник (с.Щасливе) ТОВ «Євро Аква» 22000 грн.
Підсобник, Різноробочий ТОВ «ХІМТОН» 15000 грн.
Формувальник тіста ТОВ «Дніпровський хлібоко... 13500 грн.
Водій ТОВ «Дніпровський хлібоко... 16500 грн.
Слюсар КВПіА ТОВ «Дніпровський хлібоко... 13000 грн.
Водій на каналопромивні машини на авто фірми Монтаж Тех Сервіс договірна
Тістоміс ТОВ «Дніпровський хлібоко... 15000 грн.
Слюсар-збиральник металопластикових виробів ТОВ «Альфа Пласт» 16000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: