Вакансія Помічник бухгалтера, Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Помічник бухгалтера («Діоніс Біогаз Енерджі»). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

Вакансія: Помічник бухгалтера (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Кожанка (Київська обл.)
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <ul><li>Вища або незакінчена вища освіта у сфері бухгалтерії, фінансів чи економіки.</li><li>Базове розуміння бухгалтерського обліку та бажання розвиватися в цій сфері.</li><li>Навички роботи з ПК (MS Office, Excel).</li><li>Знання програм 1С, M.E.Doc.</li><li>Уважність, відповідальність та вміння працювати в команді.</li></ul> <p>Обов'язки: </p> <p>Робота з первинною документацією.</p> <p>Умови:<br /></p> <ul><li><p>Заробітна плата від 15 000 грн.</p></li></ul> <ul><li>Оплачувана відпустка, соціальний пакет. Колектив, у якому поділяться досвідом.</li></ul> <ul><li>Місце роботи: смт. Кожанка, Фастівський р-н., Київська обл.</li><li>Підприємство занесено до критично важливих, бронювання 100%.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер ТОВ Партнер С 25000 грн.
Головний спеціаліст Управління пенсійного забезпечення, нада... Головне управління ПФУ у ... 20795 грн.
Головний спеціаліст Управління субсидій, пільг та державних ... Головне управління ПФУ у ... 20795 грн.
Головний спеціаліст Управління обслуговування громадян Головне управління ПФУ у ... 20795 грн.
Бухгалтер-матеріаліст Коста Проект 35000 грн.
Головний бухгалтер, заступник головновного бухгалтера Деловод Плюс 40000 грн.
Юрист, Комплаєнс- менеджер СК «Експо Страхування» договірна
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард «Комод» 25000 грн.
Бухгалтер з операційного обліку (первинна документація, витр... Homeland Transport договірна
Заступник головного бухгалтера ABC development 80000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: