Вакансія Викладач курсів програмування та інформатики з можливістю навчання, Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Викладач курсів програмування та інформатики з можливістю навчання (Game IT School Chuguev). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії IT, WEB фахівці / Викладач курсів програмування та інформатики з можливістю навчання

На 19.07.2024 в нашій базі:  338 вакансій,   1792 резюме

Вакансія: Викладач курсів програмування та інформатики з можливістю навчання (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Чугуїв
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Шукаємо відповідального вчителя курсів програмування та інформатики. </p> <p><br /></p> <p>Готові взяти студента та допомогти освоїти програми курсів. Якщо у вас є педагогічна освіта, ми навчимо Вас усім програмам, які викладаємо на курсах.</p> <p></p> <p>Основні вимоги:</p> <p></p> <ul><li>Впевнене володіння комп’ютером</li><li>Логічне мислення та вміння вирішувати складні задачки</li><li>Інтерес до ігор, досвід розробки в Roblox Studio або Minecraft буде плюсом</li><li>Комунікабельність, відповідальність, організованість</li><li>Бажання вчитися та розвиватися в сфері викладання</li><li>Доброта, доброзичливість до дітей</li><li>Досвід роботи не обов’язковий — ми готові навчити всьому необхідному!</li></ul><p>Що ми пропонуємо:</p> <p></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування, відпустка.</li><li>Особистісний ріст і розвиток.</li><li>Офіс у Чугуєві.</li><li>Робота — друга сім'я, тому дружній колектив — це цінність, яка допомагає працювати в задоволення.</li><li>Ставка зп за результатами співбесіди</li><li>Графік роботи від 3 до 6 днів на тиждень</li><li>Можлива повна зайнятість</li></ul><p>Щоб потрапити на співбесіду, напиши про себе у Viber/Telegram за номером ...</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Программист 1c ООО АПГК «Днепровская» 45000 грн.
Мастер по ремонту компьютеров Smart-Service, сервисный ... 30000 грн.
Data Labeling Specialist Сплендідскор 24000 грн.
Маркетолог it Роял Інтеграція 17000 грн.
LinkBuilder, Outreach Specialist Needmylink 20000 грн.
Крауд-маркетолог, Link Builder Needmylink 15000 грн.
Sales Project Manager (SEO, Marketing) Needmylink 20000 грн.
Web developer Colnect договірна
System Analist Dopomoga Group Moldova договірна
Контент менеджер Вінницький обласний центр... 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: