Вакансія Фасувальник рибних кормів у Данії, Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Фасувальник рибних кормів у Данії (B/M Group). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії Робота без кваліфікації / Фасувальник рибних кормів у Данії

На 14.04.2024 в нашій базі:  341 вакансій,   1766 резюме

Вакансія: Фасувальник рибних кормів у Данії (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:160000 грн
  • Місто:Запоріжжя
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Требования, пожелания: без шкідливих звичьок</p> <p>Обязанности: фасуваня</p> <p>Условия: </p> <p><strong><br />Робота за контрактом у Данії</strong>, прямий контракт від заводу! Представництво заводу компанія BioMar Group проводить набір робочого персоналу для роботи на завод з виробництва кормів для рибної промисловості. Працюватиме місто Brande, Данія.</p> <p><strong>В обов’язки працівника входить:</strong></p> <ul><li>робота на лінії упаковки,</li><li>сортування,</li><li>водії кар,</li><li>змішування інгредієнтів,</li><li>контроль якості продукції на лінії. Протягом 50 років компанія BioMar виробляє та постачає високоефективні корми більш ніж для 25 видів риб. <strong>Для холодноводних:</strong> райдужна форель, лосось, тріска та палтус. Для середземноморських та тропічних: лаврак, дорада, горбиль та кобія. Корми БіоМар здатні задовольнити харчові потреби морських та прісноводних риб на всіх етапах життєвого циклу. BioMar забезпечує економічну ефективність роботи рибоводних господарств у регіоні та за межами. Робота стабільна протягом року, що дозволяє нашим співробітникам мати стабільне робоче місце цілий рік. Заробітна плата для підприємства 3600 Євро, чистими на руки. Проживання на підприємстві гуртожиток по дві особи, проживання безкоштовне. З вигод в номері вайфай, кухня, телевізор, душова кабіна. За кожним працівником закріплюється власна шафа для зберігання речей, при знаходженні на робочому місці. На підприємстві видається спецодяг. Робочий день на виробництві становить 9 годин, за перероблений годинник оплата 18 євро на годину, додатково до заробітної плати.</li></ul><p><strong>Вимога до співробітника:</strong></p> <ul><li>працьовиті,</li><li>відповідальні,</li><li>вміння працювати у колективі! На роботу потрібні чоловіки, жінки, сімейні пари, пріоритет набору жінки. відповідальні! Робочий персонал змішаний (Поляки, Литовці, Українці) працюють в окремих цехах, мовного бар'єру немає, знання мови не потрібне.</li></ul><p><strong>Роботодавець бере на себе наступні витрати та оплачує за працівника</strong> — доставку до місця роботи з супроводом нашої компанії (доставка здійснюється автобусом, група, після прибуття у Варшаву групі буде ставиться робоча данська віза), медичну страховку, консульський збір у посольстві. Для працівників буде відкриватися робоча віза класу D (Робоча віза до Данії — спеціальний дозвіл, на роботу з повною зайнятістю протягом дії трудового контракту, працівники працевлаштовані на заводі офіційно та працюють легально. Наша компанія Ліцензована, на вимогу співробітників надамо весь пакет статутних документів компанії Контракт Для виїзду чоловіків призовного віку необхідно мати при собі дозвільні документи для перетину кордону.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Робота без кваліфікації»:Вакансія Компанія Зарплата
Кур?єр з доставки Малишев Андрій Олегович 30000 грн.
Оператор замовлень Малишев Андрій Олегович 25000 грн.
Продавець-консультант Малишев Андрій Олегович 25000 грн.
Підсобник, Різноробочий ТОВ «ХІМТОН» 15000 грн.
Комірник ФОП Волков С.В. 21000 грн.
Різнороб на свиноферму для догляду за тваринами СПД Задояный В.Д. 15000 грн.
Складальник склопакетів (спеціаліст на скло дільницю) ТОВ «Альфа Пласт» 16000 грн.
Охоронник ПП «Секюріті Корпорейшн» 900 грн.
Охоронник (вахтовий метод) ПП «Секюріті Корпорейшн» 700 грн.
Прибиральниця в магазин ООО РУШ договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: