Вакансія Спеціаліст по роботі з ZennoPoster, Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Спеціаліст по роботі з ZennoPoster (AmzProfessional ). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії IT, WEB фахівці / Спеціаліст по роботі з ZennoPoster

На 04.12.2023 в нашій базі:  367 вакансій,   1718 резюме

Вакансія: Спеціаліст по роботі з ZennoPoster (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія AmzProfessional знаходиться у пошуках талановитого <strong>Спеціаліста з оптимізації процесів у ZennoPoste</strong><strong>r</strong>, який стане цінним доповненням до нашої команди.</p> <p>Ви будете відповідальні за автоматизацію різних процесів в електронній комерції з використанням <strong>ZennoPoster</strong>.</p> <p><strong>Задачі:</strong></p> <ul><li>Розробка та автоматизація процесів з використанням ZennoPoster.</li><li>Аналіз та вдосконалення існуючих автоматизованих процесів.</li><li>Співпраця з іншими відділами компанії для досягнення оптимальних результатів.</li><li>Робота із звітною документацією.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li><strong>Досвід роботи з ZennoPoster, всьому іншому тебе навчать наші спеціалісти!</strong></li><li>Вміння працювати зі складними завданнями та вирішувати проблеми.</li><li>Високий рівень аналітичних та комунікативних навичок.</li><li>Відповідальність та орієнтація на результат.</li></ul><p><strong>Пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00</li><li>Конкурентоспроможну заробітну плату. Працюємо згідно з <strong>time tracker.</strong></li><li>Можливість працювати в стабільній компанії, що швидко розвивається.</li><li>Професійний розвиток та можливість навчатися у сфері електронної комерції.</li><li>Дружню та сприятливу робочу атмосферу.</li></ul><p>Якщо ви володієте необхідними навичками та маєте бажання працювати в команді професіоналів, надсилайте нам своє резюме. У супровідному листі вказуйте свій лінк для зв’язку в Telegram.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Інженер-програміст АТ «Мотор Січ» 20000 грн.
Full stack developer (PHP, laravel, react) Doroshenko agency 40000 грн.
Майстер з ремонту комп'ютерів,ноутбуків. Сервісний інженер RemPC 40000 грн.
Інженер-програміст АТ «Мотор Січ» 20000 грн.
Аналітик з безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем АТ «Мотор Січ» 20000 грн.
Контент-менеджер ТОВ «Системи для бізнесу» 12000 грн.
Дизайнер графічних робіт Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Інженер з програмного забезпечення комп'ютерів Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Smm менеджер Активтрейд договірна
1C програміст ТОВ «ІТАК» 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: