Вакансія Спеціаліст з тендерних закупівль, Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Спеціаліст з тендерних закупівль (PA B&P). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Спеціаліст з тендерних закупівль

На 04.12.2023 в нашій базі:  367 вакансій,   1718 резюме

Вакансія: Спеціаліст з тендерних закупівль (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:1 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>У компанії нашого постійного клієнта відкрито вакансію <strong>«Спеціаліст з тендерних </strong></strong><strong>закупівль</strong><strong>».</strong></p> <p><strong>Основні посадові завдання:</strong></p> <ul><li>регулярне дослідження спеціалізованих веб-сайтів (електронні торгові майданчики), з метою пошуку відповідних тендерів і аукціонів;</li> <li>формування та подача заявок на участь в конкурсах;</li> <li>робота з документацією та ЕЦП: </li> </ul><ul><li>збір, оформлення, завантаження;</li> <li>укладення договору і фінальне оформлення результатів тендера;</li> <li>комунікація з клієнтами, консультації, переговори.</li> <li>відстеження результатів процедури, термінів, завершення процесу.</li> </ul><p><strong>Роботодавець віддасть перевагу кандидату, який володіє наступними навичками та знаннями:</strong></p> <ul><li>освіта – вища (технічна або еконмічна);</li><li>досвід роботи з тендерною документацією, та тендерними платформами;</li><li>досвід роботи з Edi Web та EDI-N/ тендерних майданчиках формату ProZorro (SmartTender, DZO та інші);</li><li>знання законодавства у сфері закупівель;</li><li>впевнений користувач MS Office (Exсel, Word, PowerPoint);</li><li>знання номенклатури спеціальної техніки (якщо э, то буде перевагою);</li><li>володіння англійською мовою (розмовна вище за середню) буде перевагою;</li><li>вміння працювати одночасно з кількома завданнями;</li><li>порядність, уважність, організованість, відповідальність, пунктуальність, стресостійкість, не конфліктність.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>заробітна плата за результатами співбесіди (договірна);</li><li>офіс знаходиться у Київській області, 20 хвилин від метро Славутич (є розвезення);</li><li>режим роботи з 09.00 до 18.00;</li><li>тривалість випробувального терміну: три місяці;</li><li>умови найму на випробувальний термін: офіційне оформлення з трудовим договором три місяці;</li><li>перспективи професійного зростання: присутні;</li><li>перспективи зростання зарплати: присутні.</li></ul><p><strong>Кандидатам, які бажають взяти участь у конкурсі, прохання надіслати свої резюме з фотографією та бажаним рівнем оплати праці.</strong></p> <p><strong>! Увага: надсилаючи своє резюме, Ви погоджуєтесь на обробку та зберігання своєї персональної інформації!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Финансовый консультант Евролайф Украина 14500 грн.
Головний бухгалтер (торгівля, ЗЕД) ITP 40000 грн.
Фінансовий директор (виробництво) ITP 60000 грн.
Бухгалтер Lviv IT Cluster 25000 грн.
Бухгалтер ДІ КОР-БУД 15000 грн.
Бухгалтер ТОВ «Системи для бізнесу» 16000 грн.
Фахівець з публічних закупівель Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8500 грн.
Головний бухгалтер Вінницький обласний центр... 20000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: