Вакансія Комплектувальник замовлень на складі брендового одягу, Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Комплектувальник замовлень на складі брендового одягу ( OTTO Work Force). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії Логістика, доставка, склад / Комплектувальник замовлень на складі брендового одягу

На 23.09.2023 в нашій базі:  478 вакансій,   2174 резюме

Вакансія: Комплектувальник замовлень на складі брендового одягу (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:63600 грн
  • Місто:Польща
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Хочеш заробляти максимально</strong>? Ця вакансія в м. Swarz?dz, точно для тебе!</p> <p><strong>Сучасний</strong> <strong>склад</strong> компанії, яка займається логістичними операціями для інтернет-магазину. В тебе буде <strong>просторе </strong>робоче місце, <strong>хороші </strong>умови та <strong>багато</strong> годин. Тобто, це справді  хороша можливість заробляти, до того ж роботодавець забезпечує безкоштовний доїзд, аванс після першого тижня і бонуси та високу ставку.</p> <p><strong>Місце роботи:</strong> м.Swarz?dz</p> <p><strong>Заробітна плата: ~ 7500 зл. </strong>нетто/місяць! 23,50 – 26,50 зл.брутто/годину.</p> <p><strong>Робочий графік:</strong> 3 зміни  06:00 - 18:00; 10:00 - 22:00; 18:00 - 06:00.</p> <p></p> <p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>Робота зі сканером;</li><li>Пакування та підготовка товару до відправки; </li><li>Підрахунок.</li></ul><p><strong>Додатки</strong></p> <ul><li>Тип контракту: <strong>umowa zlecenia;</strong></li><li><strong>Безкоштовний</strong> доїзд;</li><li>Щотижневий <strong>аванс</strong>;</li><li>Робочий <strong>одяг</strong>;</li><li>Передноворічна <strong>вечірка</strong> з подарунками;</li><li><strong>Забезпечення житлом</strong> за потреби;</li><li>Допомога з<strong> безкоштовною легалізацією </strong>перебування;</li><li>Премія за працю в сезон розпродажів – 1000 злотих;</li><li><strong>Бонус </strong>– 300 злотих нетто (розпочинай вже у жовтні);</li><li><strong>Висока</strong> <strong>ставка </strong>навіть 26,50 зл.брутто/годину.<br /></li></ul><p><strong>Не втрачай цей шанс, чекаємо на Тебе!</strong> Розповімо усі секрети вигідного працевлаштування і чесного заробітку.</p> <p></p> <p> Ліцензія з посередництва у працевлаштуванні за кордоном серії АЕ № 35414606 від 18.04.2014</p> <p></p> <p>ІНФОРМАЦІЙНИЙ ОБОВ'ЯЗОК: Ми хочемо, щоб ви знали, що Адміністратором персональних даних є OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Ваші дані будуть оброблятися Адміністратором персональних даних з метою підбору персоналу, тобто в процесі пошуку відповідних кандидатів для працевлаштування або рекомендації їх нашим клієнтам. З повним змістом інформаційного зобов'язання можна ознайомитися на сайті ОТТО.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Вантажник Ерагро 12000 грн.
Водій-далекобійник Вотранс Логістик договірна
Упаковщик на склады одежды в Германии WORKFT 85000 грн.
Работник на склады косметики в Канаде WORKFT 130000 грн.
Вантажник складу Будівельний маркет "Квадр... 8000 грн.
Комплектувальник замовлень на складі брендового одягу OTTO Work Force 63600 грн.
Комірник Концерн Ксімекс, ТОВ договірна
Водитель погрузчика ТОВ Завод ХБМ 14500 грн.
Водій категорії Е ТОВ Компанія Ліспостач 35000 грн.
Водій ТОВ «АЛЬФА ПЛАСТ» 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: