Вакансія Домробітниця в будинок, Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Домробітниця в будинок (Persona Grata). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії Домашній сервіс / Домробітниця в будинок

На 23.09.2023 в нашій базі:  478 вакансій,   2174 резюме

Вакансія: Домробітниця в будинок (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Шукаємо домробітницю для прибирання та допомоги з господарством в приватному будинку. <br /></strong><br />Місце роботи: сел. Лісне (р-н Екопарку Фельдмана).<br />Графік роботи: Пн.-Пт., 9:00-17:00.<br />Обов?язки: прибирання будинку, прання, прасування, допомога з господарством та приготуванням їжі.<br />Оплата: 15000-20000 грн. в місяць, за домовленістю.<br />Вимоги до кандидата: наявність відповідного досвіду роботи в сім’ях, знання сучасних засобів та способів прибирання, професійної етики та правил поведінки в сім'ї, без поганих звичок, активна, сучасна, порядна. <br />Спілкування в родині на робочому місці будь-якою зручною мовою для домробітниці.Телефонуйте, щоб дізнатися більше про вакансію.<br /></p> <p></p> <p>«PERSONA GRATA» — агентство домашнього персоналу.</p> <p>Зекономимо Ваші час та нерви при пошуку роботи!</p> <p>Що Ви отримуєте якщо звертаєтесь в агентство «Персона Грата»?</p> <ul><li>персональний підхід та безкоштовну реєстрацію в базі агентства;</li><li>допомогу при адаптації на новому робочому місці;</li><li>першочергове отримання нових вакансій до розгляду при повторному влаштуванні на роботу через наше агентство;</li><li>кращі вакансії в місті Харкові та за його межами.</li></ul><p>Якщо Ви кваліфікований та досвідчений спеціаліст, то з нами Ви не залишитесь без роботи.<br />Телефонуйте!<br /></p> <p>Хочете дізнатися більше інформації про нас самостійно — завітайте на наш сайт:</p> <p>personagrataagency.com.ua/</p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Помощник (помощница) по хозяйству (домашний хостел) ФОП Харлашкина А. П 16000 грн.
Домробітниця в будинок 300 кв.м. , 2 рази на тиждень, м.Тере... Дом счастья 14400 грн.
Няня зі знанням анг. мови, 7/7 з проживанням, Печерський рай... Дом счастья 45000 грн.
Водій у сім'ю 5/2, Шевченківський район Дом счастья 40000 грн.
Домробітниця 3 дні в тиждень, м. Осокорки Дом счастья 21600 грн.
Няня для дівчинки 3,7 роки, 5/2 з проживанням в Британію, Ло... Агентство домашнего персо... 130000 грн.
Няня-гувернантка 5/2 Подільський р-н Дом счастья 33000 грн.
Доглядальниця, 14/14 з проживанням, м. Славутич Агентство домашнего персо... 21000 грн.
Керуючий в будинок, 6/1, Конча - Заспа Агентство домашнего персо... 60000 грн.
Садівник-господарник за місто, 2 дні в тиждень, Пуща - Водиц... Агентство домашнего персо... 13600 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: