Вакансія Водій-міжнародник НА ТЕНТ (категорії СЕ), Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Водій-міжнародник НА ТЕНТ (категорії СЕ) (ТОВ «СП Евротрейд» ). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії Логістика, доставка, склад / Водій-міжнародник НА ТЕНТ (категорії СЕ)

На 29.02.2024 в нашій базі:  354 вакансій,   1749 резюме

Вакансія: Водій-міжнародник НА ТЕНТ (категорії СЕ) (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:65000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія ТОВ «СП ЄВРОТРЕЙД»</strong>, здійснює міжнародні вантажні перевезення</p> <p>автомобільним транспортом. <br /></p> <p>Проводить набір співробітників на заміщення</p> <p>вакантної посади </p> <p><strong>Водій-міжнародник НА ТЕНТ! (категорії СЕ)</strong></p> <p>Повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року.</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>вік до 65 років;</p> <p>посвідчення водія категорії СЕ;</p> <p>досвід роботи водієм ТЗ категорії С, СЕ не менше 3 років;</p> <p>досвід роботи в міжнародних перевезеннях вантажів Європою не менше одного року;</p> <p>наявність закордонного біометричного паспорта;</p> <p>наявність картки водія чип-карта для цифрового тахографа;</p> <p>наявність картки водія код 95 бажано;</p> <p>ADR буде перевагою;</p> <p>наявність медичної довідки;</p> <p>знання та навички проходження кордону Україна-Європа;</p> <p>знання товарно-транспортної документації, необхідної для перевезення вантажів;</p> <p>відповідальність, дисциплінованість, порядність, відсутність шкідливих звичок.</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <p>контроль правильності оформлення транспортної документації під час завантаження/вивантаження;</p> <p>контроль правильності завантаження, розміщення вантажу, розвантаження автомобіля;</p> <p>дотримання норм навантаження на осі;</p> <p>вибір оптимальних маршрутів перевезення;</p> <p>перевезення вантажів різного типу;</p> <p>контроль технічного стану автомобіля</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <p>робота у стабільній компанії понад 25 років на ринку;</p> <p>офіційне працевлаштування з дотриманням вимог КЗпП, соціальні гарантії;</p> <p>можливість навчання стажування;</p> <p>стабільна заробітня плата;</p> <p>оплата добових за кодоном</p> <p>стабільне забезпечення завантажень та регулярних рейсів по Україні та в Європу;</p> <p>автомобілі марки Mercedes-Benz Actros Євро 6, Scania R450 Євро 6, DAF XF 460 Євро 6, Євро 5;</p> <p>технічне обслуговування на власному СТО та/або на спеціалізованих СТО;</p> <p>оплата палива/доріг автобанів по карті.</p> <p><strong>З/П 60?000 – 65?000 грн. Оплата за км від 5,50 грн за км. + добові.</strong></p> <p><strong>Артем Анатольович</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій вантажного транспорту кат. С, Е. ЧП «Данило транс» 24000 грн.
Водій вантажного транспорту кат. С, Е. в м. Бровари ЧП «Данило транс» 24000 грн.
Водій (село Чепиліївка + село Сухоліси) ООО «ППФПП» договірна
Водій-далекобійник кат. E (напівпричіп) Мельничук І.В. 55000 грн.
Водій з міжнародних перевезень ФЛП Балицкая О.В. 50000 грн.
Укладальник-пакувальник ТОВ «В.Н.С. Контракт» договірна
Завідувач складу (водій навантажувача на виробництво) ТОВ «В.Н.С. Контракт» договірна
Комірник Фауна 16000 грн.
Комірник в міжнародную школу Британська міжнародна шко... 20000 грн.
Водій-міжнародник НА ТЕНТ (категорії СЕ) ТОВ «СП Евротрейд» 65000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: