Вакансія Апаратник на харчовому виробництві, Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Апаратник на харчовому виробництві («Столичний млин»). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії Виробництво / Апаратник на харчовому виробництві

На 23.09.2023 в нашій базі:  478 вакансій,   2174 резюме

Вакансія: Апаратник на харчовому виробництві (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТОВ «Столичний Млин»</strong> запрошує на постійну роботу <strong>Апаратник на виробництві</strong></p> <p>Чекаємо Вас, якщо Вам цікава робота на харчовому борошномельному виробництві, офіційне працевлаштування, офіційна заробітна плата, чудовий колектив.</p> <p></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>супроводження роботи приладів на виробництві з навчанням;</li> <li>підтримка порядку на складі.</li> </ul><p><strong>! Для нас важливо — вимоги:</strong> </p> <ul><li>дисциплінованість, виконавчисть, охайність, відповідальність, уважність до деталей; </li> <li>здатність до навчання;</li> <li>без шкідливих звичок: категорично неприйнятні звички до куріння/алкоголю та інші.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong> <br /></p><ul><li><strong>навчання;<br /></strong></li><li><strong>офіційне працевлаштування та заробітна плата, своєчасна виплата;</strong></li><li><strong>понаднормові переробки оплачуються додатково;</strong></li><li><strong><strong>всі соціальні гарантії згідно КЗпП + бронювання;</strong></strong></li><li>робочий день: з 8-00 до 17-00; п'ятиденка (суб./нед.-вихідні);<br /></li><li>комфортні умови праці;</li><li>зручне місцерозташування роботи — біля метро Т.Шевченка, вул. Межигірська, 81; </li><li>дружний, злагоджений колектив. </li> </ul><p>Будемо раді, якщо Ви станете частиною нашої команди! <br /></p> <p><strong>Адреса підприємства: </strong> м. Київ, вул. Межигірська, 81, ст. метро Тараса Шевченка. </p> <p><strong>Телефон для зв’язку: </strong><strong>(050)375-76-99</strong><strong>, Вікторія.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
?Різноробочий ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Оброблювач виробів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Обработчик изделий, литья ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Хімік-гальванік ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Оператор на лінію виготовлення консервів Ерагро 15000 грн.
Оператор чпу Ерагро 15000 грн.
Підсобний робітник Ерагро 12000 грн.
Електрик Ерагро 12000 грн.
Слюсар-сантехнік Ерагро 14000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: