Вакансія Доглядальниця в Німеччину, Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Доглядальниця в Німеччину (CarenaUkraine). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії Домашній сервіс / Доглядальниця в Німеччину

На 23.09.2023 в нашій базі:  478 вакансій,   2174 резюме

Вакансія: Доглядальниця в Німеччину (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:48000 грн
  • Місто:Чернівці
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>«CarenaUkraine» </strong> - це представник компанії «CarenaBulgaria», яка займається наданням послуг у сфері догляду за людьми похилого віку в Німеччині.</p> <p><strong>Наші послуги є безкоштовними!</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Жінка, чоловік;</li><li>Обов'язкове знання німецької мови на побутовому рівні (А1-В2), (є можливість вивчати мову на наших онлайн-курсах);</li><li>Бажано досвід доглядальниці за людьми похилого віку.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Безкоштовна пропозиція вакансії.</li><li>Оплата від 1200 і вище € на місяць, в залежності від вимог на вакансії та потреб клієнта.</li><li>Проїзд, проживання та страхування за рахунок роботодавця.</li><li>Підбір клієнта за Вашою згодою відповідно до Ваших навичок, вмінь та досвіду.</li></ul><p>За детальною інформацією щодо працевлаштування звертайтесь:</p> <p>з понеділка по п'ятницю, з 10.00до 18.00</p> <p><strong><strong>...50</strong> </strong><strong>Наталія</strong></p> <p><strong><strong>...52</strong>   Олександра</strong></p> <p><strong><strong>....03</strong>   Юлія</strong></p> <p>Для осіб без знання німецької мови є можливість її вивчати на наших онлайн курсах, спрямованих саме на сверу догляду за особами похилого віку.</p> <p>Наш сайт    <strong>carena.com.ua</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Помощник (помощница) по хозяйству (домашний хостел) ФОП Харлашкина А. П 16000 грн.
Домробітниця в будинок 300 кв.м. , 2 рази на тиждень, м.Тере... Дом счастья 14400 грн.
Няня зі знанням анг. мови, 7/7 з проживанням, Печерський рай... Дом счастья 45000 грн.
Водій у сім'ю 5/2, Шевченківський район Дом счастья 40000 грн.
Домробітниця 3 дні в тиждень, м. Осокорки Дом счастья 21600 грн.
Няня для дівчинки 3,7 роки, 5/2 з проживанням в Британію, Ло... Агентство домашнего персо... 130000 грн.
Няня-гувернантка 5/2 Подільський р-н Дом счастья 33000 грн.
Доглядальниця, 14/14 з проживанням, м. Славутич Агентство домашнего персо... 21000 грн.
Керуючий в будинок, 6/1, Конча - Заспа Агентство домашнего персо... 60000 грн.
Садівник-господарник за місто, 2 дні в тиждень, Пуща - Водиц... Агентство домашнего персо... 13600 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: