Вакансія Водитель такси на авто компании Uber, Вінниця. Пошук роботи в Вінниці - Робота Водитель такси на авто компании Uber (ФОП Первушина Н.Н.). Шукаю роботу в Вінниці.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Вінниці є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Вінниці в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Вінниці або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Вінниці!

вакансії Вінниці / вакансії Транспорт, автосервіс / Водитель такси на авто компании Uber

На 17.10.2021 в нашій базі:  145 вакансій,   1393 резюме

Вакансія: Водитель такси на авто компании Uber (в Вінниця)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:28000 грн
  • Місто:Ірпінь
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>НОВЫЕ АВТО 2020-2021 гг. <strong>Hyundai Elantra, Peugeot 301.</strong><br /></p> <p><strong>Условия работы:</strong></p> <ul><li><strong>Доход водителя до 65 % от кассы </strong>(средний доход водителя составляет 25000 грн + бонусы за бренд).</li><li>График работы :<strong> Один водитель на авто, неделя через неделю.</strong></li><li>Есть возможность<strong> работать во время отпуска на основной работе.</strong></li><li><strong>Отсутствие залогов, взносов и страховых платежей.</strong></li></ul><p><strong>Автомобили:</strong></p> <ul><li><strong>Hyundai Elantra, Peugeot 301 (все проходят в Comfort).</strong></li><li>Застрахованы полное КАСКО и ОСАГО.</li><li>Все авто на газу, укомплектованы кондиционерами, системами активной и пассивной безопасности.</li><li>Автомобили экономичные и с хорошим запасом мощности.</li><li><strong>Есть авто под выкуп.</strong></li></ul><p><strong>Водитель приступает к работе в день собеседования:</strong></p> <ul><li>Качественный вводный инструктаж.</li><li>За каждым водителем закреплен персональный менеджер.</li><li>Лучшие водители получают особые условия.</li><li>Для иногородних водителей <strong>предоставляем жилье.</strong></li><li><strong>Для водителей без опыта в такси проводим обучение.</strong></li></ul><p><strong>Требования:</strong></p> <ul><li>Возраст от <strong>21 года</strong>;</li><li>Наличие водительского удостоверения категории 'В' (не менее 2-х лет);</li><li>Отсутствие судимостей.</li></ul><p><strong>Звоните нам уже сегодня и мы вместе сделаем ВАШ доход высоким!!!</strong><br /></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Водії категорії "Е" ТОВ "Компанія Аякс" 18000 грн.
Оператор колесного екскаватора JCB 3, тощо ТОВ Фасад Профі Буд договірна
Оператор автокрана на базі ЗІЛа ТОВ Фасад Профі Буд договірна
Слесарь по ремонту ходовой Генезис Днепр 20000 грн.
Інженер - будівельник залізничного транспорту Відділ з перевірки земпол... 10000 грн.
Оператор кара на строительстве завода LG Solutions Globus zp 35000 грн.
Водитель автопогрузчика, Водитель погрузчика, Doosan Bobcat Globus zp 38000 грн.
Водитель на новые авто компании 70% ФЛП Коваленко М.К. 30000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: