Персонал Вінниця: резюме та пошук співробітників в Вінниці, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Вінниці швидко, шукаю резюме в місті Вінниця.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Вінниці. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Вінниці, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Вінниці!

Робота в Вінниці / Резюме в Вінниці / Резюме Наука, освіта, переклади, Вінниця

На 27.05.2020 в нашій базі:  0 вакансій,   2385 резюме

Резюме Вінниці в рубриці «Вінниці»

Потрібен персонал в Вінниці? На порталі JobSite ви зможете знайти резюме галузі «Вінниці». Ми пропонуємо якісний підбір персоналу і постійно оновлювану базу резюме кращих фахівців від шукачів всіх сфер діяльності. Також в рамках сфери «Вінниці» ви можете переглядати тільки резюме Наука, образование, переводы.

  • С 2000г. по 2001г. прошёл обучение в магистратуре Кировоградского Государственного Педагогического Университета им. В.К. Винниченка, в 2001 году получил диплом магистра. Работаю с Microsoft Office, в течение года работал с 1С Предприятие. Преподавание физики и математики в Гимназии №1 (г.Александрия) в течение учебного года; преподавание физики и математики в средней специал...


Jobs.ua рекомендує переглянути: